اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

آموزش طراحی سیستم های صنعتی دکتری صنایع

در دوره آموزش آنلاین درس طراحی سیستم های صنعتی برای آزمون دکتری، مستقیم سر مسائل و موضوعات رفته ام و بدون اتلاف وقت، آنچه داوطلبین آزمون دکتری صنایع در این درس نیاز داشته اند را آموزش داده ام و تست و تمرین های متعددی را حل کرده ام. هدف، رسیدن به حداکثر امتیاز در کمترین زمان ممکن بوده است.
تعداد جلسات :

20 جلسه

تعداد دانشجویان :

245

ویدیو معرفی
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
ریال600
شروع کنید
یا

دوره آنلاین آموزش درس سیستم های صنعتی جهت آزمون دکتری در رشته مهندسی صنایع طراحی شده است. درس سیستم های صنعتی مبحثی بسیار تاثیرگذار در نتایج نهایی و مصاحبه های دکتراست.

دوره آموزشی پیش رو یک کلاس درس کامل، همراه با فیلم های درس، جزوه آموزشی و آزمونهای متعدد در پایان هر درس است. در این کلاس آموزشی تلاش شده است با توجه به کمبود زمان اکثر دوستان، مباحث، ساده، کامل و روان و منطبق با آزمونهای سال های گذشته تدریس شود.

این دوره شامل موارد زیر است:

  • 7 ساعت فیلم آموزشی
  • 3 ساعت حل تمرین گوناگون و تست های سالهای گذشته برای هر مبحث
  • آزمون برای هر جلسه
  • 3 آزمون جامع منطبق بر الگوی سالهای گذشته

سرفصلهای درس سیستم های صنعتی

 

با توجه به کمبود وقت داوطلبین آزمون های دکتری به طور کلی و بالاخص مهندسین صنایع، دوره آموزش آنلاین درس طراحی سیستم های صنعتی به صورت بسیار کامل و در عین حال بسیار تنظیم شده و دقیق و بصورت Best practice طراحی و آموزش داده شده است.

در هر مبحث، ابتدا آموزش به همراه چند مثال ارائه شده است؛ سپس، برای هر مبحث در فیلم جداگانه ای تمرینات و تست های متعدد حل شده است.

پیشنهاد می کنم، ابتدا درس ها را به ترتیب مشاهده و یادبگیرید و سپس، برای مرور به ترتیب از اول، فیلم های حل تمرین و تست را مشاهده بفرمائید.

بعد از مشاهده فیلم های تمرین و تست، در آزمون هر جلسه شرکت کنید.

::: دوره‌های مفید دیگر :::
/5
afshinsafaee
/5