اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

زبان عمومی دکتری وزارت بهداشت

زبان انگلیسی در آزمون دکتری وزارت بهداشت پاشنه آشیل بسیاری از داوطلبین این آزمون است. معمولا، داوطلبینی در این آزمون موفق می شوند که از سطح زبان بالایی برخوردار باشند. در این دوره آموزشی که در 62 جلسه طراحی شده است، بر اساس تجربیات سالهای گذشته در آزمون های وزارت بهداشت و وزارت علوم نقاط ضعف عموم داوطلبین اعم از قوی و ضعیف مورد توجه قرار گرفته و پوشش داده شده است. کافیست روزی یک ساعت زمان بگذارید و درس هر جلسه را با دقت ببینید و تمرین ها و تست های مطرح شده در کلاس و جزوه را با دقت حل کنید. این دوره به طور قطع و یقین به شما کمک خواهد کرد که به درصد بالایی در این درس برسید. آرزوی موفقیت برای تک تک داوطلبین عزیز را دارم.
تعداد جلسات :

62

تعداد دانشجویان :

254

ویدیو معرفی
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
ریال999000 تومان
شروع کنید
یا
دوره
اطلاعات تکمیلی

زبان عمومی کنکور دکتری وزارت بهداشت

سئوالات زبان عمومی در کنکور دکتری که بوسیله وزارت بهداشت در کنار سئوالات تخصصی مطرح می شود، شامل 40 سئوال است که از قسمت گرامر، لغت و درک مطلب تشکیل می شود و تقریبا به آزمون MHLE شباهت زیادی دارد.

کلاس زبان عمومی دکتری ویژه آزمون دکتری وزارت بهداشت در 4 بخش مختلف به جهت نتیجه گیری صد در صدی داوطلبین آزمون دکتری وزارت بهداشت، بر اساس آخرین متدهای روز آموزش آنلاین طراحی شده است.

در دوره زبان عمومی دکتری وزارت بهداشت، تمامی آنچه برای درس زبان انگلیسی دکتری نیاز دارید، به صورت یکجا آورده شده است.

آزمون زبان در دکتری وزارت بهداشت تا 70 درصد متکی بر لغت (vocabulary) و خواندن (reading) است. بنابراین، در این دوره آموزشی به این دو بخش با دقت و وسواس پرداخته شده است.

بخش های مختلف دوره آموزشی زبان عمومی وزارت بهداشت:

بخش لغت. این بخش از دو قسمت تشکیل شده است: آموزش لغات مقدماتی و آموزش لغات پیشرفته.

تجربه من در کلاس های متعدد نشان داده است که دانشجویان از سطوح بسیار متفاوتی از نظر لغت قرار دارند. برای یکسان سازی سطح لغات و کمک به فهم سریعتر و بهتر سایر مباحث شروع این کلاس، شامل ده درس به هم پیوسته در زمینه لغات است.

در بخش آموزش لغات پیشرفته (سطح C1) لغات آزمونهای سالهای گذشته ارشد و دکتری مورد بررسی قرار گرفته است.

بخش گرامر. شامل 16 درس است که سطح گرامر شما را از صفر به صد می رساند.

بیش از 30 درصد سئوالات آزمون دکتری مربوط به بخش گرامر است و اکثر داوطلبین آزمون وزارت بهداشت دغدغه این بخش را دارند. کتابهای بسیار زیادی در مورد گرامر منتشر شده اند؛ اما، اکثرا مواردی را که در آزمونهای دکتری خیلی مهم نیستند بی جهت پررنگ تر نشان داده اند. در این دوره آموزشی، طی 16 درس که بصورت فیلم آموزشی طراحی شده است، نکات مهم برای آزمون های دکتری به طور 100 درصدی پوشش داده شده است.

بخش Reading. شامل 13 درس است که در هر درس یکی از 13 مهارت Reading با مثالها و تمرین های مختلف آموزش داده می شود.

یکی از دغدغه های به جای داوطلبین آزمون های دکتری سئوالات بخش Reading است که بیش از 30 درصد سئوالات را در بر می گیرد. با توجه به طولانی بودن متون و گاها استفاده از لغات ناملموس، این بخش برای بسیاری دشوار است. و این در حالیست که با یادگیری 13 مهارت درک مطلب، به راحتی می توان از عهده سئوالات این بخش در آزمون زبان دکتری وزارت بهداشت برآمد.

این آموزش در 62 جلسه و در حدود 100 ساعت فیلم آموزشی بوده و هر جلسه دارای آزمون تستی برای تقویت موارد آموزش داده شده است.

 

سرفصل های دوره زبان عمومی دکتری وزارت بهداشت

بخش اول- آموزش و یادآوری لغات پایه

بخش دوم- آموزش مهارتهای گرامر

بخش سوم- آموزش مهارتهای Reading

بخش چهارم- آموزش لغات مهم سطح C1 و حل تست های آزمونهای وزارت بهداشت (ارشد و دکتری)

بخش لغات مقدماتی شامل ده درس است. در هر درس، ابتدا لغات جدید به طور کامل از طریق فیلم آموزشی و با مثال های متعدد تدریس شده است. این لغات بر اساس جلد چهارم کتاب 4000 لغت که لغات آکادمیک را آموزش داده است، انتخاب شده است.

در آموزش هر لغت، مثالهایی از کتاب های 504 و لغات ضروری تافل آورده شده است که آن کتابها هم به مرور مورد بررسی قرار گیرد.

شروع از این بخش ضروری است و تا تکمیل نشود، سایر دروس برای شرکت کنندگان در این کلاس گشوده نخواهد شد.

بخش گرامر شامل بر 16 درس است که در طی این دروس گرامر پایه و مهارتهای 60 گانه تافل بر اساس کتاب تافل لانگمن تشریح کامل شده است. از ویژگیهای این بخش باید به این نکته اشاره شود که تست ها و مثالهای متعدد تحلیل شده است که به طور کلی هر مشکلی در گرامر داشته باشید، مرتفع خواهد شد. هر درس دارای جزوه مخصوص بوده و شامل تمرین و تست های متعدد است که با حل آنها تبدیل به یک حرفه ای در تست زدن خواهید شد.

 

 

محتوای دوره

بازکردن همه
تقویت لغت- فاز اول
گرامر
1 از 3

سئوالات پر تکرار:

سئوال: آیا گذراندن این دوره مستلزم حاضر بودن در ساعت مشخصی است؟

پاسخ. این دوره بصورت آنلاین و بر اساس فیلم های آموزشی، تست و تمرین است. بنابراین، هر زمانی از شبانه روز که فرصت دارید، می توانید اقدام به یادگیری کنید و درس مربوطه را بخوانید.

سئوال: من سطح زبانم خیلی ضعیفه، آیا این دوره برای من مناسب است؟

پاسخ. کلاس زبان عمومی برای آزمون دکتری وزارت بهداشت، بصورت دوره ای از صفر تا صد طراحی شده است. در ده درس ابتدایی که به لغات اختصاص داده شده است، بار لغوی شما تقریبا از صفر به بالاتر از سطح متوسط ارتقاء پیدا می کند.

سئوال: آیا سئوالات سالهای قبل در این دوره تحلیل می شود؟

پاسخ. در پاسخ به این سئوال باید بگویم که در بخش لغت، بیش از 60 درصد سئوالات از لغات مطرح شده در آزمونهای قبل می باشد و در بیشتر از 90 درصد سئوالات گرامر، از ایده های به کار رفته در کنکور سال های گذشته استفاده شده است. بنابراین، طبیعی است که باید سئوال های زبان سالهای گذشته در آزمونهای ارشد و دکتری باید مورد تحلیل دقیق قرار بگیرد.

سئوال: برای تکمیل این دوره به روزانه چقدر زمان لازم است؟

پاسخ. فیلم های آموزشی، تشریح تست و آزمون های درسی و مروری در نظر گرفته  شده برای این کلاس طوری طراحی شده است که بر اساس توانایی های مختلف، با صرف روزی حدود یک ساعت می توانید به نتایج بسیار عالی دست پیدا کنید.

سئوال: آیا در این کلاس تکنیک های تست زنی در درس زبان هم تدریس می شود؟

پاسخ. در قسمت گرامر، دانشجویان باید به همان اندازه که به یادگیری ساختارهای گرامری می پردازند، توانایی حذف گزینه های نادرست را هم داشته باشند. به عبارت دیگر، باید از طریق مهندسی معکوس به تست، پاسخ صحیح بدهند. به شما اطمینان می دهم که هیچ منبعی به خوبی این دوره آموزشی بصورت فیلم های آموزشی این روش ها را آموزش نداده است.

در نوشته زیر تاثیر درس زبان عمومی و منابع آنرا به طور کامل توضیح داده ام:

زبان عمومی| پاشنه آشیل آزمون دکتری

 

::: دوره‌های مفید دیگر :::
/5
afshinsafaee
/5