اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

آزمونهای آنلاین آمار

آزمون آزمایشی اگر استاندارد و منطبق بر آزمونهای ارشد و دکتری سازمان سنجش باشد، راه بسیار مناسبی برای سنجش، آموزش و مقایسه خود با رقباست. آزمونهای آنلاین آمار بر اساس همین هدف طراحی شده و بروز رسانی می شود.
تعداد جلسات :

25

تعداد دانشجویان :

1825

ویدیو معرفی

سلام

یکی از دل مشغولی هایی که همیشه داشتم این بود که فرصتی فراهم کنم تا داوطلبین آزمونهای ارشد و دکتری همانند داوطلبین کنکور که امکان شرکت در آزمونهای متعدد آزمایشی دارند، خود را قبل از آزمون اصلی ارزیابی کنند.

فضای مجازی و امکاناتی که هر روز بهتر می شود، این امکان را ایجاد کرده است که قدمی بسیار کوچک در جهت کمک به شما دوستان عزیز بردارم.

درس آمار از جمله درسهایی است که بسیاری در آن مشکلات متعدد، هم از جنبه مفهومی و هم از جنبه عملی، دارند. پاسخگوئی به سئوالات چهار گزینه ای مناسب به رفع هر دو جنبه این مشکلات کمک می کند.

امیدوارم با شرکت در این دوره رایگان و پاسخگوئی و تحلیل یک به یک سئوالات آزمونها که وسواس زیاد انتخاب و طراحی می کنم، تهدید درس آمار تبدیل به فرصتی برای پیشی گرفتن از رقبا شود.

چرا باید آزمون بدهیم؟

داوطلبین آزمونهای ارشد و دکتری به دو صورت خود را برای آزمون آماده می کنند. عده ای بصورت خودخوان از منابع مختلف استفاده نموده و خود را به سطح آمادگی می رسانند و بسیاری هم در کلاس های آمادگی آزمونها که در موسسات برگزار می شود، شرکت می کنند.

هر دو گروه اما، معمولا فرصتی برای ارزیابی دانسته های خود ندارند. آزمون ها موقعیتی برای ارزیابی قبل از آزمون اصلی را فراهم می کنند.

با شرکت در آزمونهای آمار این فرصت مناسب پیش می آید که دانسته ها و روش مطالعه خود را بررسی کنید. نقاط ضعف خود را یافته و به سرعت برای رفع آنها برنامه ریزی نمائید.

از طرف دیگر، آزمونهای ارشد و دکتری، آزمونهایی با زمان نامحدود نیستند. باید برای برخورد و پاسخگوئی به سئوالات از قبل استراتژی تمرین شده ای داشت. روشی که بارها و بارها تمرین و تست شده باشد. آزمونهای آزمایشی فرصتی مناسب برای این راهبرد است.

آیا برای شرکت در آزمون های آنلاین آمار هزینه ای باید پرداخت شود؟

خیر، آزمون های آنلاین درس آمار بر اساس سرفصلهای وزارت علوم و بصورت هفتگی و کاملا رایگان برگزار می شود. در صورت تمایل هم می توانید فیلم پاسخ تشریحی آزمون که در آنها سئوالات از جنبه های مختلف ارزیابی شده اند و نقاط کلیدی تست ها و تست های مشابه مطرح شده است را از لینک مربوطه تهیه نمائید.

آزمونهای آنلاین آمار برای چه رشته هایی مناسب است؟

آزمونهای آنلاین آمار برای رشته های روانشناسی، مشاوره، مدیریت، علوم تربیتی، پرستاری، علوم شناختی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری طراحی می شود. آزمونهای اختصاصی هم برای هر رشته با عنوان همان رشته مشخص می شود.

 

راهنمای شرکت در آزمونهای آنلاین آمار

آزمون آنلاین با آزمونهای حضوری تفاوتی ندارد و باید همان شرایط را برای آنن فراهم کنید. پس:

لطفا، قبل از شروع به پاسخگوئی جزوه و مطالب مربوط به مبحث آزمون را مرور کنید.

حتما برای آزمون مکان مناسب را انتخاب نمائید تا در طول مدت آزمون بتوانید بدون مزاحمت و با تمرکز به سئوالات پاسخ دهید.

حتما قبل از آزمون میز و صندلی مناسب داشته باشید.

لطفا، برگه چکنویس برای آزمون به همراه داشته باشید.

لطفا برای پاسخگوئی از ماشین حساب استفاده نکنید.

لطفا، پیش رویتان ساعتی برای تنظیم زمان داشته باشید.

::: دوره‌های مفید دیگر :::
afshinsafaee
/5
afshinsafaee
/5